چگونه یک میز اداری و صندلی اداری استاندارد بخریم؟

چگونه یک میز اداری و صندلی اداری استاندارد بخریم؟

چگونه یک میز و صندلی استاندارد بخرم؟

صندلی اداری استاندارد :

برای خرید یک صندلی باید توجه کرد که این صندلی برای چه شخصی میخواهد خرید شود،یعنی صندلی برای یک کودک میخواهد خرید شود یا برای یک بزرگسال؟!در این راستا باید صندلی متناسب با قد شخص باشد و بهترین گزینه میتواند خرید صندلی با قابلیت تنظیم ارتفاع باشد و یا زیر پایی مناسب قرار داده شود.

ارتفاع صندلی باید به صورتی باشد که کف پای شخص استفاده کننده از صندلی بر روی زمین قرار نگیرد(باید پاها یک زاویه 90 درجه را ترسیم کند).یک صندلی مناسب باید به صورتی باشد که زمان مطالعه و یا تکیه دادن بر روی آن پشت شخص استفاده کننده به پشتی صندلی کاملا بچسبد و قسمت کمر و شانه شخص را بپوشاند.برای پشتی صندلی بهتر است به صورتی باشد که بتوان آن را تنظیم کرد که ثابت باشد یا متحرک(زمان مطالعه بهتر آن است که پشتی صندلی به صورت ثابت بوده و متحرک نباشد).

یک صندلی اداری استاندارد و یا صندلی مطالعه مناسب باید دارای دسته های مناسب باشد تا زمان مطالعه و خستگی دستها بر روی آن قرار بگیرد و بتوان رفع خستگی کرد.لازم به ذکر است که باید به عمق نشیمن صندلی نیز توجه کرد که ایا صندلی مناسب کودک است یا صندلی اداری؟!(باید عمق صندلی به صورتی باشد که فاصله لگن تا زانوهای شخص استفاده کننده خم شود).

میز استاندارد:

 

 چگونه یک میز اداری و صندلی اداری استاندارد بخریم؟

چگونه یک میز اداری و صندلی اداری استاندارد بخریم؟

ارتفاع یک میز اداری مناسب و یا میز مطالعه مناسب به گونه ای است که زانوهای شخص استفاه از سطح زیری میز فاصله داشته و امکان تحرک و جابه جایی آزاد برای شخص داشته باشدو زمان استفاده از میز اداری ارنج شخص به راحتی بر روی میز قرار بگیرد و در زمان کار و یا مطالعه سر و گردن شخص بیش از 20 درجه به پایین خم نگردد و زمانی که شخص پشت میز قرار میگیرد و در حال مطالعه میباشد حداقل فاصله چشمان تا سطح میز کمتر از 40 سانت نباشد.

لازم به ذکر است که شخص که روی صندلی اداری و پشت میز اداری و یا روی صندلی مطالعه و پشت میز مطالعه قرار میگرد هر یک ساعت از روی صندلی بلند شده و فعالیتی را انجام دهد.

نویسنده:صندلی آمفی تئاتر اصفهان

هرگونه کپی برداری از این مقاله پیگرد قانونی دارد.مگر با ذکر منبع:esfahanfurnitureco.ir

دیدگاه (6)

 1. Soymnmuh آوریل 29, 2018 پاسخ

  Thanks for your write-up. I also feel that laptop computers have gotten more and more popular lately, and now are sometimes the only type of computer utilised in a household. Simply because at the same time that they are becoming more and more very affordable, their processing power is growing to the point where they can be as strong as desktop computers out of just a few in years past.
  peteras pendejas tragonas video para celu
  nerd face mycherrycrush
  sexy teen heels pics
  search + diane comaz
  chubby wife glasses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *